CDSU101A-HF poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Panjit International Inc.
În stoc: 5.328
Fișă de date
Diodă 80 V 100mA Montare pe suprafață 0603/SOD-523F
CDSU101A-HF
Numărul produsului DigiKey
641-CDSU101A-HFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
CDSU101A-HF
Descriere
DIODE STANDARD 80V 100MA 0603
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Timp recuperare inversă (trr)
4 ns
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
50 nA @ 75 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Capacitanță la Vr, F
3pF la 500mV, 1MHz
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
80 V
Pachet dispozitiv furnizor
0603/SOD-523F
Curent - Mediu rectificat (Io)
100mA
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-40°C – 125°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1 V @ 100 mA
Număr produs de bază
Viteză
Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă