CDSU101A
Numărul produsului DigiKey
641-1002-2-ND - Bandă și mosor (TR)
641-1002-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
641-1002-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CDSU101A
Descriere
DIODE STANDARD 80V 100MA 0603
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 80 V 100mA Montare pe suprafață 0603/SOD-523F
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CDSU101A Modele
Atributele produsului
Categorie
Timp recuperare inversă (trr)
4 ns
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
50 nA @ 75 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
3pF la 0,5V, 1MHz
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
80 V
Pachet dispozitiv furnizor
0603/SOD-523F
Curent - Mediu rectificat (Io)
100mA
Temperatură de funcționare - Joncțiune
125°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1 V @ 100 mA
Număr produs de bază
Viteză
Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă