CDBM1100-G
Numărul produsului DigiKey
641-1331-2-ND - Bandă și mosor (TR)
641-1331-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
641-1331-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CDBM1100-G
Descriere
DIODE SCHOTTK 100V 1A MINI SMA
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 100 V 1A Montare pe suprafață Mini SMA/SOD-123
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CDBM1100-G Modele
Atributele produsului
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
500 µA @ 100 V
Capacitanță la Vr, F
120pF la 4V, 1MHz
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Pachet dispozitiv furnizor
Mini SMA/SOD-123
Curent - Mediu rectificat (Io)
1A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-50°C – 150°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
850 mV @ 1 A