CQB100W-24S05
Numărul produsului DigiKey
2034-2809-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CQB100W-24S05
Descriere
DC DC CONVERTER 5V 100W
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 5V – – – 20A 9V - 36V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CQB100W-24S05 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
100 W
Prod.
Tensiune - Izolație
1.5 kV
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Tavă
Caracteristici
Pornire/oprire la distanță, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tip
Modul izolat
Eficiență
86,5%
Număr de ieșiri
1
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Pachet/cutie
Modul
Tensiune - Intrare (Max)
36V
Mărime/Dimensiune
2,28" L x 1,45" l x 0,50" Î (57,9mm x 36,8mm x 12,7mm)
Tensiune - Ieșire 1
Pachet dispozitiv furnizor
Modul
Tensiune - Ieșire 2
Funcții de control
Activare, Activ ridicat
Tensiune - Ieșire 3
Agenție de aprobare
Tensiune - Ieșire 4
Număr standard
Curent - Ieșire (Max)
20A