CHB300W-110S24
Numărul produsului DigiKey
2034-3151-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CHB300W-110S24
Descriere
DC DC CONVERTER 24V 300W
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 12,5A 43V - 160V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CHB300W-110S24 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
300 W
Prod.
Tensiune - Izolație
3 kV
Serie
Aplicații
ITE (Comercial), Cale ferată
Ambalaj
Tavă
Caracteristici
Pornire/oprire la distanță, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tip
Modul izolat
Eficiență
89%
Număr de ieșiri
1
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Min)
43V
Pachet/cutie
Bloc parțial
Tensiune - Intrare (Max)
160V
Mărime/Dimensiune
2,40" L x 2,28" l x 0,50" Î (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)
Tensiune - Ieșire 1
Pachet dispozitiv furnizor
Bloc parțial
Tensiune - Ieșire 2
Funcții de control
Activare, Activ ridicat
Tensiune - Ieșire 3
Agenție de aprobare
CB, CE, cURus
Tensiune - Ieșire 4
Număr standard
50155; 60950-1; 62368-1
Curent - Ieșire (Max)
12,5A