F127T254P16
Numărul produsului DigiKey
F127T254P16-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
F127T254P16
Descriere
PITCH CHANGER 1.27 MM TO 2.54 MM
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Orificiu străpuns placat la orificiu străpuns placat 16 0,050" (1,27mm) Sticlă epoxidică FR4
Categorie
Număr de poziţii
16
Producător
Chip Quik Inc.
Pas
0,050" (1,27mm)
Serie
Grosime placă
0,063" (1,60mm)