F127T254P10
Numărul produsului DigiKey
F127T254P10-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
F127T254P10
Descriere
PITCH CHANGER 1.27 MM TO 2.54 MM
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Orificiu străpuns placat la orificiu străpuns placat – 10 0,050" (1,27mm) Sticlă epoxidică FR4
Categorie
Număr de poziţii
10
Producător
Chip Quik Inc.
Pas
0,050" (1,27mm)
Serie
Grosime placă
0,063" (1,60mm)
Ambalaj
Vrac
Material
Sticlă epoxidică FR4
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
1,100" L x 0,400" l (27,94mm x 10,16mm)