TND10SV471KTLBPSA0
Numărul produsului DigiKey
565-TND10SV471KTLBPSA0CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
565-TND10SV471KTLBPSA0TB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
TND10SV471KTLBPSA0
Descriere
VARISTOR 470V 3.5KA DISC 10MM
Referință client
Descriere detaliată
470 V 3.5 kA Varistor 1 Circuit Orificiu străpuns Disc 10mm
Categorie
Curent - Supratensiune
3.5 kA
Producător
Chemi-Con
Energie
60J
Serie
Număr de circuite
1
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Capacitanță la frecvență
220 pF @ 1 kHz
Stare piesă
Ultima ocazie de cumpărare
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Volți c.a. maxim
300 V
Caracteristici
Volți c.c. maxim
385 V
Grad
Automobile
Tensiune varistor (Min)
423 V
Calificare
AEC-Q200
Tensiune varistor (tipică)
470 V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune varistor (Max)
517 V
Pachet/cutie
Disc 10mm