EKYB500ELL560MF11D
Numărul produsului DigiKey
565-EKYB500ELL560MF11D-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
EKYB500ELL560MF11D
Descriere
CAP ALUM 56UF 20% 50V RADIAL TH
Referință client
Descriere detaliată
56 µF 50 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 7000h la 105°C
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
154 mA @ 120 Hz
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
385 mA @ 100 kHz
Stare piesă
Inactual
Impedanță
200 mOhms
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,098" (2,50mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,248" diam. (6,30mm)
Tensiune - Nominală
50 V
Înălțime - Montat (Max)
0,492" (12,50mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
Suprafață montaj la suprafață
Durată de funcționare la temp.
7000h la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C