HHXJ630ARA560MHA0G
Numărul produsului DigiKey
565-HHXJ630ARA560MHA0GTR-ND - Bandă și mosor (TR)
565-HHXJ630ARA560MHA0GCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
565-HHXJ630ARA560MHA0GDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HHXJ630ARA560MHA0G
Descriere
CAP ALUM HYBRID 56UF 20% 63V SMD
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
56 µF 63 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 40mOhm 4000h la 125°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
HHXJ630ARA560MHA0G Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Digi-Reel®
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
255 mA @ 120 Hz
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
1.7 A @ 100 kHz
Capacitanță
56 µF
Mărime/Dimensiune
0,315" diam. (8,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,413" (10,50mm)
Tensiune - Nominală
63 V
Suprafață montaj la suprafață
0,327" L x 0,327" l (8,30mm x 8,30mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
40mOhm
Durată de funcționare la temp.
4000h la 125°C