APXT160ARA101ME61G
Numărul produsului DigiKey
565-APXT160ARA101ME61GTR-ND - Bandă și mosor (TR)
565-APXT160ARA101ME61GCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
565-APXT160ARA101ME61GDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
APXT160ARA101ME61G
Descriere
CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V SMD
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 µF 16 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 45mOhm 15000h la 105°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
APXT160ARA101ME61G Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Producător
Chemi-Con
Valori nominale
Serie
Aplicații
De uz universal
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
100 mA @ 120 Hz
Stare piesă
Activ
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
2 A @ 100 kHz
Tip
Polimer
Spațiu între derivații
Capacitanță
100 µF
Mărime/Dimensiune
0,197" diam. (5,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,240" (6,10mm)
Tensiune - Nominală
16 V
Suprafață montaj la suprafață
0,209" L x 0,209" l (5,30mm x 5,30mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
45mOhm
Tip montare
Montare pe suprafață
Durată de funcționare la temp.
15000h la 105°C