APXG160ARA101ME61G
Numărul produsului DigiKey
565-4527-2-ND - Bandă și mosor (TR)
565-4527-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
565-4527-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
APXG160ARA101ME61G
Descriere
CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V SMD
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 µF 16 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 27mOhm 15000h la 105°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
APXG160ARA101ME61G Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Producător
Chemi-Con
Valori nominale
Serie
Aplicații
De uz universal
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
3 A @ 100 kHz
Stare piesă
Activ
Spațiu între derivații
Tip
Polimer
Mărime/Dimensiune
0,197" diam. (5,00mm)
Capacitanță
100 µF
Înălțime - Montat (Max)
0,240" (6,10mm)
Toleranță
±20%
Suprafață montaj la suprafață
0,209" L x 0,209" l (5,30mm x 5,30mm)
Tensiune - Nominală
16 V
Tip montare
Montare pe suprafață
ESR (Rezistență serie echivalentă)
27mOhm
Pachet/cutie
Radial, Încapsulat – SMD
Durată de funcționare la temp.
15000h la 105°C