CT12P-30S200-1
Numărul produsului DigiKey
2603-CT12P-30S200-1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
2603-CT12P-30S200-1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
2603-CT12P-30S200-1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CT12P-30S200-1
Descriere
12X12MM SMT 2000HZ
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Sonerii Traductor, Acționat extern Piezo 3 V 3mA 2kHz 70dB la 3V, 10cm Montare pe suprafață Plăcuțe de lipit
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CT12P-30S200-1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Nivel presiune acustică (SPL)
70dB la 3V, 10cm
Producător
Challenge Electronics
Curent - Alimentare
3mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Localizare port
Latură
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Circuit driver
Traductor, Acționat extern
Agenție de aprobare
Tip intrare
Semnal vârf-la-vârf
Valori nominale
Tensiune - Nominală
3 V
Protecție la infiltrare
Interval de tensiune
1 – 30V
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
2kHz
Terminație
Plăcuțe de lipit
Tehnologie
Piezo
Mărime/Dimensiune
0,472" L x 0,472" l (12,00mm x 12,00mm)
Mod operare
Înălțime - Montat (Max)
0,122" (3,10mm)