CT12P-25S400-4
Numărul produsului DigiKey
2603-CT12P-25S400-4TR-ND - Bandă și mosor (TR)
2603-CT12P-25S400-4CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
2603-CT12P-25S400-4DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CT12P-25S400-4
Descriere
BUZZER PIEZO 3V 12X12MM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Sonerii Traductor, Acționat extern Piezo 3 V 1mA 4kHz 70dB la 3V, 10cm Montare pe suprafață Plăcuțe de lipit
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CT12P-25S400-4 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Nivel presiune acustică (SPL)
70dB la 3V, 10cm
Producător
Challenge Electronics
Curent - Alimentare
1mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Localizare port
Latură
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Circuit driver
Traductor, Acționat extern
Agenție de aprobare
Tip intrare
Semnal vârf-la-vârf
Valori nominale
Tensiune - Nominală
3 V
Protecție la infiltrare
Interval de tensiune
25V
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
4kHz
Terminație
Plăcuțe de lipit
Tehnologie
Piezo
Mărime/Dimensiune
0,472" L x 0,472" l (12,00mm x 12,00mm)
Mod operare
Ton unic
Înălțime - Montat (Max)
0,110" (2,80mm)