CMMSH1-40G TR PBFREE
Numărul produsului DigiKey
1514-CMMSH1-40GTRPBFREETR-ND - Bandă și mosor (TR)
1514-CMMSH1-40GTRPBFREECT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1514-CMMSH1-40GTRPBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CMMSH1-40G TR PBFREE
Descriere
DIODE SCHOTTKY 40V 1A SOD123F
Termen de livrare standard al producătorului
99 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 40 V 1A Montare pe suprafață SOD-123F
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
500 µA @ 40 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
60pF la 4V, 1MHz
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
40 V
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-123F
Curent - Mediu rectificat (Io)
1A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-65°C – 125°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
550 mV @ 1 A