CHP5R5L106R-TW
Numărul produsului DigiKey
4688-CHP5R5L106R-TW-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CHP5R5L106R-TW
Descriere
5.5V 10F 25*12.5*28 T/DA EDLC
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 F Supercondensator (EDLC) 5.5 V Radial, Bidon 96mOhm la 1kHz 2000 ore la 70°C
Categorie
Grad
Producător
CDA (Zhifengwei Technology)
Calificare
Serie
Terminație
Pini PC
Ambalaj
Cutie
Tip montare
Orificiu străpuns
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Capacitanță
10 F
Spațiu între derivații
0,688" (17,50mm)
Toleranță
-10%, +30%
Mărime/Dimensiune
0,984" L x 0,492" l (25,00mm x 12,50mm)
Tensiune - Nominală
5.5 V
Înălțime - Montat (Max)
1,161" (29,50mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
96mOhm la 1kHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 70°C