ADCM-S05R5SA106RB
Numărul produsului DigiKey
535-ADCM-S05R5SA106RB-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ADCM-S05R5SA106RB
Descriere
CAPACITOR 10F 5.5V TH
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 F Supercondensator (EDLC) 5.5 V Radial 80mOhm la 1kHz –
Categorie
Grad
Producător
Abracon LLC
Calificare
Serie
Terminație
Pini PC
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Orificiu străpuns
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Radial
Capacitanță
10 F
Spațiu între derivații
0,701" (17,80mm)
Toleranță
0%, +30%
Mărime/Dimensiune
1,004" L x 0,512" l (25,50mm x 13,00mm)
Tensiune - Nominală
5.5 V
Înălțime - Montat (Max)
1,457" (37,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
80mOhm la 1kHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C