FB201209T-601Y-S-1
Numărul produsului DigiKey
4713-FB201209T-601Y-S-1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
4713-FB201209T-601Y-S-1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4713-FB201209T-601Y-S-1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FB201209T-601Y-S-1
Descriere
FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
600 Ohms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0805 (2012 metric) 500mA 300mOhm
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
300mOhm
Producător
Cal-Chip Electronics, Inc.
Valori nominale
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip filtru
Linie semnal
Înălțime (Max)
0,043" (1,10mm)
Număr de linii
1
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Impedanță la frecvență
600 Ohms @ 100 MHz
Caracteristici
Valoare nominală curent (Max)
500mA