RKC2SJF170SMTR-LFS-top
RKC2SJF170SMTR-LFS-bottom
RKC2SJF170SMTR LFS
Numărul produsului DigiKey
108-RKC2SJF170SMTRLFSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
108-RKC2SJF170SMTRLFSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
108-RKC2SJF170SMTRLFSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RKC2SJF170SMTR LFS
Descriere
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 12V
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator tactil SPST-NO Acționat din partea superioară Montare pe suprafață
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RKC2SJF170SMTR LFS Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Stil terminație
Derivație J
Prod.
Contur
3,50mm x 2,70mm
Serie
Iluminare
Neiluminat
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip, culoare iluminare
Stare piesă
Activ
Tensiune iluminare (nominală)
Circuit
SPST-NO
Forță operare
500gf
Funcție de comutare
Oprit-mamă
Protecție la infiltrare
Valoare nominală contact la tensiune
0,02A la 12V c.c.
Caracteristici
Tip dispozitiv de acționare
Buton dreptunghiular
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tip montare
Material dispozitiv de acționare
Înălțime dispozitiv de acționare în afara PCB, vertical
1,70mm
Deplasare comutator
0,15mm