PTS845VM20PSMTR4 LFS
Numărul produsului DigiKey
108-PTS845VM20PSMTR4LFSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
108-PTS845VM20PSMTR4LFSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
108-PTS845VM20PSMTR4LFSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PTS845VM20PSMTR4 LFS
Descriere
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator tactil SPST-NO Acționat lateral Montare pe suprafață, Unghi drept
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PTS845VM20PSMTR4 LFS Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Stil terminație
Aripă gen „pescăruș”
Prod.
Contur
4,50mm x 2,55mm
Serie
Iluminare
Neiluminat
Digi-Reel®
Tip, culoare iluminare
Stare piesă
Activ
Tensiune iluminare (nominală)
Circuit
SPST-NO
Forță operare
160gf
Funcție de comutare
Oprit-mamă
Protecție la infiltrare
Valoare nominală contact la tensiune
0,05A la 12V c.c.
Caracteristici
Tip dispozitiv de acționare
Standard
Temperatură de funcționare
-40°C – 90°C
Tip montare
Material dispozitiv de acționare
Înălțime dispozitiv de acționare în afara PCB, vertical
Deplasare comutator
0,20mm
Lungime dispozitiv de acționare, unghi drept
3,40mm