PTS645SM43-2 LFS
PTS645SM43-2 LFS
PTS645SM43-2 LFS
Numărul produsului DigiKey
CKN10899-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PTS645SM43-2 LFS
Descriere
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Descriere detaliată
Comutator tactil SPST-NO Acționat din partea superioară Orificiu străpuns
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PTS645SM43-2 LFS Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Stil terminație
Pin PC
Prod.
Contur
6,00mm x 6,00mm
Ambalaj
Vrac
Forță operare
160gf
Valoare nominală contact la tensiune
0,05A la 12V c.c.
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tip montare
Material dispozitiv de acționare
Poliamidă (PA66), Nailon 6/6
Înălțime dispozitiv de acționare în afara PCB, vertical
4,30mm