HCPL-0631-500E
Numărul produsului DigiKey
516-1580-2-ND - Bandă și mosor (TR)
516-1580-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
516-1580-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HCPL-0631-500E
Descriere
OPTOISO 3.75KV 2CH OPEN COLL 8SO
Descriere detaliată
Optoizolator ieșire logică 10MBd Colector deschis, Tip Schottky 3750Vrms 2 Canal 10kV/µs CMTI 8-SO înalt
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
HCPL-0631-500E Modele
Atributele produsului
Rată date
10MBd
Întârziere propagare tpLH/tpHL (Max)
100ns, 100ns
Timp de creștere/scădere (tipic)
24ns, 10ns
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
1,5V
Număr de canale
2
Curent - C.c. direct d (If) (Max)
15mA
Intrări - Latura 1/Latura 2
2/0
Tensiune - Alimentare
4,5V – 5,5V
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Imunitate curent tranzitoriu mod comun (Min)
10kV/µs
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Curent - Ieșire/Canal
50 mA