WS2M47R0J
Numărul produsului DigiKey
WS2M47R0JCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
WS2M47R0JTB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
WS2M47R0J
Descriere
RES 47 OHM 5% 2W AXIAL
Descriere detaliată
47 Ohms ±5% 2W Rezistență axială Axial Înveliș de rezistență la foc, Rezistență la impuls, Siguranță Bobinat
Modele EDA/CAD
WS2M47R0J Modele
Coeficient de temperatură
±200ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 200°C
Mărime/Dimensiune
0,197" diam. x 0,453" L (5,00mm x 11,50mm)