EP2WSS47RJ | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | EP2WSS47RJ |
Descriere | EP 2W (SS) 47R 5% |
Termen de livrare standard al producătorului | 25 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 47 Ohms ±5% 2W Rezistență axială Axial Înveliș de rezistență la foc, Rezistență la impuls, Siguranță Bobinat |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Caracteristici Înveliș de rezistență la foc, Rezistență la impuls, Siguranță |
Prod. | Coeficient de temperatură ±300ppm/°C |
Serie | Temperatură de funcționare -55°C – 155°C |
Ambalaj Bandă tăiată la lungime (CT) Bandă și cutie (TB) | Pachet/cutie |
Stare piesă Activ | Pachet dispozitiv furnizor Axial |
Rezistență | Mărime/Dimensiune 0,138" diam. x 0,374" L (3,50mm x 9,50mm) |