SRR1210-102M
Numărul produsului DigiKey
SRR1210-102MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SRR1210-102MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SRR1210-102MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SRR1210-102M
Descriere
FIXED IND 1MH 750MA 1.65 OHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
29 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 mH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 750 mA Max. 1,65Ohm Non-standard
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SRR1210-102M Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 1,65Ohm
Prod.
Q la frecvență
22 la 796kHz
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
850kHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
Non-standard
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,472" L x 0,472" l (12,00mm x 12,00mm)
Curent - Saturație (Isat)
700mA
Înălțime - Montat (Max)
0,394" (10,00mm)