SPRH1210-102M | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | SPRH1210-102M |
Descriere | FIXED IND 1000UH 830MA 1.126OHM |
Termen de livrare standard al producătorului | 12 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 1000 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 830 mA Max. 1,126Ohm 2-SMD Miez cilindric, curent ridicat, DCR scăzut |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | SPRH1210-102M Modele |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) Max. 1,126Ohm |
Prod. | Q la frecvență – |
Serie | Frecvență - Auto-rezonanță – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Valori nominale AEC-Q200 |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C |
Tip Miez cu tambur, înfășurat | Frecvență inductanță - Test 100 kHz |
Material - Miez | Caracteristici Miez cilindric, curent ridicat, DCR scăzut |
Inductanță | Tip montare Montare pe suprafață |
Toleranță ±20% | Pachet/cutie 2-SMD |
Valoare nominală curent (Amp) | Pachet dispozitiv furnizor 1210 |
Curent - Saturație (Isat) 1,1A | Mărime/Dimensiune 0,472" L x 0,472" l (12,00mm x 12,00mm) |
Ecranare Ecranat | Înălțime - Montat (Max) 0,394" (10,00mm) |