SRP7028A-2R2M
Numărul produsului DigiKey
SRP7028A-2R2MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SRP7028A-2R2MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SRP7028A-2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SRP7028A-2R2M
Descriere
FIXED IND 2.2UH 8A 20 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2.2 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 8 A Max. 20mOhm Non-standard
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SRP7028A-2R2M Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 20mOhm
Prod.
Q la frecvență
20 la 100kHz
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
32MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
Non-standard
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,287" L x 0,260" l (7,30mm x 6,60mm)
Curent - Saturație (Isat)
14A
Înălțime - Montat (Max)
0,118" (3,00mm)