SRP1038A-R45M
Numărul produsului DigiKey
SRP1038A-R45MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SRP1038A-R45MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SRP1038A-R45MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SRP1038A-R45M
Descriere
FIXED IND 450NH 29A 1.5 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
27 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
450 nH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 29 A Max. 1,5mOhm Non-standard –
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SRP1038A-R45M Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Q la frecvență
15 la 100kHz
Prod.
Frecvență - Auto-rezonanță
75MHz
Serie
Valori nominale
AEC-Q200
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C
Stare piesă
Activ
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,433" L x 0,394" l (11,00mm x 10,00mm)
Curent - Saturație (Isat)
45A
Înălțime - Montat (Max)
0,157" (4,00mm)
Ecranare
Ecranat
Număr produs de bază
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 1,5mOhm