PA4342.451NLT | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | PA4342.451NLT |
Descriere | FIXED IND 450NH 29A 1.5 MOHM SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 13 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 450 nH Ecranat Turnat Inductor 29 A Max. 1,5mOhm Non-standard – |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | PA4342.451NLT Modele |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) Max. 1,5mOhm |
Prod. | Q la frecvență – |
Serie | Frecvență - Auto-rezonanță – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Valori nominale – |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C |
Tip Turnat | Frecvență inductanță - Test 100 kHz |
Material - Miez – | Caracteristici – |
Inductanță | Tip montare Montare pe suprafață |
Toleranță ±20% | Pachet/cutie Non-standard |
Valoare nominală curent (Amp) | Pachet dispozitiv furnizor – |
Curent - Saturație (Isat) 45A | Mărime/Dimensiune 0,453" L x 0,406" l (11,50mm x 10,30mm) |
Ecranare Ecranat | Înălțime - Montat (Max) 0,157" (4,00mm) |