SRF3225TP-102Y
Numărul produsului DigiKey
118-SRF3225TP-102YTR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-SRF3225TP-102YCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-SRF3225TP-102YDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SRF3225TP-102Y
Descriere
CMC 8.2UH 1.5A 2LN 1 KOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
8.2 µH @ 100 kHz 2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 1 kOhms @ 100 MHz 1,5A DCR 100mOhm
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
60V
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Tip filtru
Linie alimentare
Impedanță la frecvență
1 kOhms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Inductanță la frecvență
8.2 µH @ 100 kHz
Înălțime (Max)
0,094" (2,40mm)
Valoare nominală curent (Max)
1,5A
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
100mOhm