1.5SMBJ58CA
Numărul produsului DigiKey
118-1.5SMBJ58CATR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
1.5SMBJ58CA
Descriere
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AA
Termen de livrare standard al producătorului
29 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
93,6V Clemă 16,1A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMB)
Categorie
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Aplicații
De uz universal
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Grad
Canale bidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
58V
Tensiune - Străpungere (Min)
64,4V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
93,6V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
16,1A