SRF3225TAC-110Y
Numărul produsului DigiKey
118-SRF3225TAC-110YTR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-SRF3225TAC-110YCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-SRF3225TAC-110YDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SRF3225TAC-110Y
Descriere
CMC 11UH 300MA 2LN 550OHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
11 µH @ 100 kHz 2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 550 Ohms @ 10 MHz 300mA DCR 400mOhm
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
80V
Producător
Bourns Inc.
Valoare nominală tensiune - C.a.
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
Tip filtru
Caracteristici
Număr de linii
2
Tip montare
Montare pe suprafață
Impedanță la frecvență
550 Ohms @ 10 MHz
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Inductanță la frecvență
11 µH @ 100 kHz
Înălțime (Max)
0,098" (2,50mm)
Valoare nominală curent (Max)
300mA
Pachet/cutie
Orizontal, Placă pentru PC 4
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
400mOhm