SMBJ26A-Q nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Eaton - Electronics Division
În stoc: 4.925
Fișă de date
42,1V Clemă 14,3A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMB)
DO-214AB
Bourns SMxJ-Q Series Diodes | Digi-Key Daily
SMBJ26A-Q
Numărul produsului DigiKey
118-SMBJ26A-QTR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-SMBJ26A-QCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-SMBJ26A-QDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMBJ26A-Q
Descriere
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AA
Termen de livrare standard al producătorului
29 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMBJ26A-Q Modele
Atributele produsului
Putere - Impuls maxim
600W
Aplicații
Telecom
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale unidirecționale
1
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
26V
Tensiune - Străpungere (Min)
28,9V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
42,1V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
14,3A