PTVS2-058C-H
Numărul produsului DigiKey
118-PTVS2-058C-HTR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-PTVS2-058C-HCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-PTVS2-058C-HDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PTVS2-058C-H
Descriere
TVS DIODE 58VWM 67VC 2DFN
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
67V (tipic) Clemă 2000A (2kA) (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață 2-DFN (8x6)
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
2000A (2kA) (8/20µs)
Prod.
Putere - Impuls maxim
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
1500pF la 10kHz
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C (TA)
Canale bidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
58V
Pachet/cutie
2-SMD, Fără derivație
Tensiune - Străpungere (Min)
64V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
67V (tipic)