MOV-07D241KTR
Numărul produsului DigiKey
118-MOV-07D241KTR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-MOV-07D241KTRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
MOV-07D241KTR
Descriere
VARISTOR 240V 1.2KA DISC 7MM
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
240 V 1.2 kA Varistor 1 Circuit Orificiu străpuns Disc 7mm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MOV-07D241KTR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Supratensiune
1.2 kA
Producător
Bourns Inc.
Energie
15J
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Număr de circuite
1
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
252 pF @ 1 kHz
Volți c.a. maxim
150 V
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Volți c.c. maxim
200 V
Caracteristici
Tensiune varistor (Min)
216 V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune varistor (tipică)
240 V
Pachet/cutie
Disc 7mm
Tensiune varistor (Max)
264 V