ERZ-V07D241
Numărul produsului DigiKey
P7190-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ERZ-V07D241
Descriere
VARISTOR 240V 1.75KA DISC 8.5MM
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
240 V 1.75 kA Varistor 1 Circuit Orificiu străpuns Disc 8,5mm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ERZ-V07D241 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune varistor (Max)
264 V
Curent - Supratensiune
1.75 kA
Serie
Energie
21J
Ambalaj
Vrac
Activ
Capacitanță la frecvență
170 pF @ 1 kHz
Volți c.a. maxim
150 V
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Volți c.c. maxim
200 V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune varistor (Min)
216 V
Pachet/cutie
Disc 8,5mm
Tensiune varistor (tipică)
240 V