MF-MSMF030-2
Numărul produsului DigiKey
MF-MSMF030-2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
MF-MSMF030-2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MF-MSMF030-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MF-MSMF030-2
Descriere
PTC RESET FUSE 30V 300MA 1812
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 30V 300 mA Ih Montare pe suprafață 1812 (4532 metric), Concav
Modele EDA/CAD
MF-MSMF030-2 Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Tensiune - Max
30V
Mărime/Dimensiune
0,179" L x 0,128" l (4,55mm x 3,24mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
300 mA
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
600 mA
Grosime (Max)
0,043" (1,10mm)
Curent - Max
10 A
Spațiu între derivații
Timp până la decuplare
100 ms
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
300 mOhms
Număr produs de bază
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
3 Ohms