CRF2512-JZ-R001ELF
Numărul produsului DigiKey
118-CRF2512-JZ-R001ELFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-CRF2512-JZ-R001ELFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-CRF2512-JZ-R001ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CRF2512-JZ-R001ELF
Descriere
RES 0.001 OHM 5% 2W 2512
Descriere detaliată
1 mOhms ±5% 2W Rezistență cip 2512 (6332 metric) Automobile AEC-Q200, Detectare curent, Rezistent la umezeală Element metal
Modele EDA/CAD
CRF2512-JZ-R001ELF Modele
Coeficient de temperatură
±50ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 170°C
Mărime/Dimensiune
0,252" L x 0,126" l (6,40mm x 3,20mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)