MSMA2512R0010FEN
Numărul produsului DigiKey
283-MSMA2512R0010FENTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-MSMA2512R0010FENCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-MSMA2512R0010FENDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MSMA2512R0010FEN
Descriere
RES 0.001 OHM 1% 2W 2512
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 mOhms ±1% 2W Rezistență cip 2512 (6332 metric) Automobile AEC-Q200, Detectare curent, Rezistent la umezeală Element metal
Categorie
Coeficient de temperatură
±50ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 170°C
Serie
Pachet/cutie
2512 (6332 metric)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet dispozitiv furnizor
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,252" L x 0,126" l (6,40mm x 3,20mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)