4610X-102-102LF
Numărul produsului DigiKey
4610X-2-102LF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
4610X-102-102LF
Descriere
RES ARRAY 5 RES 1K OHM 10SIP
Descriere detaliată
1k Ohm ±2% 300mW Putere per element Izolat 5 Rețea/matrice de rezistențe ±100ppm/°C 10-SIP
Modele EDA/CAD
4610X-102-102LF Modele
Putere per element
300mW
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip circuit
Izolat
Aplicații
Rezistență (ohmi)
1k
Toleranță
±2%
Număr de rezistenţe
5
Mărime/Dimensiune
0,998" L x 0,098" l (25,35mm x 2,49mm)
Rezistență-Raport-Abatere
Înălțime - Montat (Max)
0,200" (5,08mm)