4608X-102-470LF
Numărul produsului DigiKey
4608X-2-470LF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
4608X-102-470LF
Descriere
RES ARRAY 4 RES 47 OHM 8SIP
Descriere detaliată
47 Ohm ±1Ohm 300mW Putere per element Izolat 4 Rețea/matrice de rezistențe ±250ppm/°C 8-SIP
Modele EDA/CAD
4608X-102-470LF Modele
Putere per element
300mW
Coeficient de temperatură
±250ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Rezistență (ohmi)
47
Toleranță
±1Ohm
Mărime/Dimensiune
0,798" L x 0,098" l (20,27mm x 2,49mm)
Rezistență-Raport-Abatere
Înălțime - Montat (Max)
0,200" (5,08mm)