4610X-101-561LF
Numărul produsului DigiKey
4610X-1-561LF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
4610X-101-561LF
Descriere
RES ARRAY 9 RES 560 OHM 10SIP
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
560 Ohm ±2% 200mW Putere per element Cu magistrală 9 Rețea/matrice de rezistențe ±100ppm/°C 10-SIP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
4610X-101-561LF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere per element
200mW
Producător
Bourns Inc.
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Vrac
Grad
Stare piesă
Activ
Calificare
Tip circuit
Cu magistrală
Aplicații
Rezistență (ohmi)
560
Tip montare
Orificiu străpuns
Toleranță
±2%
Pachet/cutie
10-SIP
Număr de rezistenţe
9
Pachet dispozitiv furnizor
10-SIP
Raport adaptare rezistență
Mărime/Dimensiune
0,998" L x 0,098" l (25,35mm x 2,49mm)
Rezistență-Raport-Abatere
Înălțime - Montat (Max)
0,200" (5,08mm)