4610X-101-472LF
Numărul produsului DigiKey
4610X-1-472LF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
4610X-101-472LF
Descriere
RES ARRAY 9 RES 4.7K OHM 10SIP
Descriere detaliată
4,7k Ohm ±2% 200mW Putere per element Cu magistrală 9 Rețea/matrice de rezistențe ±100ppm/°C 10-SIP
Modele EDA/CAD
4610X-101-472LF Modele
Putere per element
200mW
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Rezistență (ohmi)
4,7k
Toleranță
±2%
Mărime/Dimensiune
0,998" L x 0,098" l (25,35mm x 2,49mm)
Rezistență-Raport-Abatere
Înălțime - Montat (Max)
0,200" (5,08mm)