4606X-102-102LF
Numărul produsului DigiKey
4606X-2-102LF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
4606X-102-102LF
Descriere
RES ARRAY 3 RES 1K OHM 6SIP
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1k Ohm ±2% 300mW Putere per element Izolat 3 Rețea/matrice de rezistențe ±100ppm/°C 6-SIP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
4606X-102-102LF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere per element
300mW
Producător
Bourns Inc.
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Vrac
Grad
Stare piesă
Activ
Calificare
Tip circuit
Izolat
Aplicații
Rezistență (ohmi)
1k
Tip montare
Orificiu străpuns
Toleranță
±2%
Pachet/cutie
6-SIP
Număr de rezistenţe
3
Pachet dispozitiv furnizor
6-SIP
Raport adaptare rezistență
Mărime/Dimensiune
0,598" L x 0,098" l (15,19mm x 2,49mm)
Rezistență-Raport-Abatere
Înălțime - Montat (Max)
0,200" (5,08mm)