4606X-102-472LF
Numărul produsului DigiKey
4606X-2-472LF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
4606X-102-472LF
Descriere
RES ARRAY 3 RES 4.7K OHM 6SIP
Descriere detaliată
4,7k Ohm ±2% 300mW Putere per element Izolat 3 Rețea/matrice de rezistențe ±100ppm/°C 6-SIP
Modele EDA/CAD
4606X-102-472LF Modele
Putere per element
300mW
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Rezistență (ohmi)
4,7k
Toleranță
±2%
Mărime/Dimensiune
0,598" L x 0,098" l (15,19mm x 2,49mm)
Rezistență-Raport-Abatere
Înălțime - Montat (Max)
0,200" (5,08mm)