3386F-1-153LF
Numărul produsului DigiKey
3386F-1-153LF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
3386F-1-153LF
Descriere
TRIMMER 15K OHM 0.5W PC PIN TOP
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
15 kOhms 0,5W, 1/2W Pini PC Orificiu străpuns Potențiometru ajustabil Cermet 1.0 Rotație Reglare în partea superioară
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
3386F-1-153LF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Producător
Bourns Inc.
Număr de rotații
1.0
Serie
Tip ajustare
Reglare în partea superioară
Ambalaj
Tub
Material rezistiv
Cermet
Stare piesă
Activ
Tip montare
Orificiu străpuns
Rezistență
15 kOhms
Stil terminație
Pini PC
Putere (wați)
0,5W, 1/2W
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 0,375" x 0,375" fațetă (9,53mm x 9,53mm)
Toleranță
±10%