3386P-1-105TLF
Numărul produsului DigiKey
3386P-1-105TLF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
3386P-1-105TLF
Descriere
TRIMMER 1M OHM 0.5W PC PIN TOP
Descriere detaliată
1 MOhms 0,5W, 1/2W Pini PC Orificiu străpuns Potențiometru ajustabil Cermet 1.0 Rotație Reglaj deget partea superioară
Modele EDA/CAD
3386P-1-105TLF Modele
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Tip ajustare
Reglaj deget partea superioară
Rezistență
1 MOhms
Putere (wați)
0,5W, 1/2W
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 0,375" x 0,375" fațetă (9,53mm x 9,53mm)
Toleranță
±10%