3362P-1-252LF
Numărul produsului DigiKey
3362P-1-252LF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
3362P-1-252LF
Descriere
TRIMMER 2.5K OHM 0.5W PC PIN TOP
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2.5 kOhms 0,5W, 1/2W Pini PC Orificiu străpuns Potențiometru ajustabil Cermet 1.0 Rotație Reglare în partea superioară
Modele EDA/CAD
3362P-1-252LF Modele
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Tip ajustare
Reglare în partea superioară
Ambalaj
Tub
Tip montare
Orificiu străpuns
Rezistență
2.5 kOhms
Stil terminație
Pini PC
Putere (wați)
0,5W, 1/2W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,275" x 0,260" fațetă (6,99mm x 6,60mm)
Toleranță
±10%