3361P-1-200GLF nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Bourns Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
Vishay Sfernice
În stoc: 0
Fișă de date
20 Ohms 0,5W, 1/2W Aripă gen „pescăruș” Montare pe suprafață Potențiometru ajustabil Cermet 1.0 Rotație Reglare în partea superioară
3361P-1-200GLF
Numărul produsului DigiKey
3361P-1-200GLFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
3361P-1-200GLFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3361P-1-200GLFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
3361P-1-200GLF
Descriere
TRIMMER 20OHM 0.5W GULL WING TOP
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
3361P-1-200GLF Modele
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Rezistență
20 Ohms
Putere (wați)
0,5W, 1/2W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,277" x 0,264" fațetă (7,04mm x 6,70mm)
Toleranță
±10%