3361P-1-200G poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Bourns Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
Vishay Sfernice
În stoc: 0
Fișă de date
20 Ohms 0,5W, 1/2W Aripă gen „pescăruș” Montare pe suprafață Potențiometru ajustabil Cermet 1.0 Rotație Reglare în partea superioară
3361P-1-200G
Numărul produsului DigiKey
3361P-1-200G-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
3361P-1-200G
Descriere
TRIMMER 20OHM 0.5W GULL WING TOP
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
3361P-1-200G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Producător
Bourns Inc.
Număr de rotații
1.0
Serie
Tip ajustare
Reglare în partea superioară
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Material rezistiv
Cermet
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Rezistență
20 Ohms
Stil terminație
Aripă gen „pescăruș”
Putere (wați)
0,5W, 1/2W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,277" x 0,264" fațetă (7,04mm x 6,70mm)
Toleranță
±10%